Hotel Park Ostružná

Web: www.hotelparkcz.com


Hotel Park Ostružná
NovinkyAKČNÍ BALÍČKY
V PRODEJI!
ŘÍJEN 2023

NA 3 - 5 NOCÍ!

Více informací v sekci akce-balíčky!

Dlouhodobá předpověď počasí

 

WEBcam

snimek

Kontakt

Hotel Park Ostružná
Ostružná 133, 788 25 Branná
Provozovatel: ABATEC OSTRAVA s.r.o.
28. října 864/273
709 00  Ostrava 9
IČ: 25389131
DIČ: CZ25379131

GPS:
50°11’10.060”N, 17°3’17.183”E

Provoz recepce a rezervace pobytů:
Pondělí - neděle 9.00 - 17.00 hodin

Nonstop: info@hotelparkjeseniky.cz

telefon:
+420 777 870 857

e-mail:
info@hotelparkjeseniky.cz,
recepce@hotelparkjeseniky.cz

Úvod -> Dovolená

Dovolená v Jeseníkách – lyžování, kolo, turistika

Láká vás dovolená na kolech, nebo dáváte přednost lyžování? V obou případech pro vás máme perfektní destinaci. Jeseníky jsou jednou z nejvyhledávanějších lokalit pro dovolenou v Česku. Cyklistické i turistické stezky a lyžařské tratě různých obtížností uspokojí rekreační i náročné sportovce. Ve spojení s unikátní přírodou vás nenechají na pochybách, že si právě užíváte dovolenou. Přijeďte do Jeseníků v létě na dovolenou na kolech, nebo v zimě a vyzkoušejte báječné lyžování.

Ubytování v Ostružné – Hotel Park

Hotel Park Ostružná má ideální polohu pro dovolenou na kolech i lyžování. Hotel je 1 km od sjezdovky, takže vás vaše ranní cesta na kopec v žádném případě neunaví. Co se týče turistických, běžeckých a cyklistických tras, těmi jsou Jeseníky doslova protkané a můžete si každý den vybrat novou trasu, bez ohledu na to, jak dlouhou dovolenou zde strávíte. Poloha hotelu u sjezdovky je výhodná i v létě, neboť lanovky jsou v provozu celoročně, v létě pro pěší i cyklisty. Rezervujte si ubytování v Hotel Parku v Ostružné v Jeseníkách nyní.

Lyžování u Hotelu Park

Hotel Park leží v malebné obci Ostružná v nadmořské výšce 708 metrů. Tato oblast Ramzovského sedla v Jeseníkách je rájem lyžařů a do sytosti si zde užijete sjezdové lyžování a běžecké lyžování. Hotel je u sjezdovky a snadno se odsud dostanete i do dalších lyžařských středisek. Vyzkoušejte kvalitní lyžování za výhodné ceny a rezervujte si ubytování v Hotel Parku v Ostružné. 

Dovolená na kolech

Oblast Ramzovského sedla vyniká čistým vzduchem a krásnou přírodou. Znáte nějakou lepší kombinaci pro dovolenou na kolech? Na kolo můžete vyrazit sami, s rodinou i větší skupinou a vždy najdete trasu, která vám udělá radost. Když dovolená na kolech, tak s ubytováním v Hotel Parku v Ostružné. Kontaktujte nás a rezervujte si svůj pobyt nyní. 

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies